Foxconn 4Tech - Chytrá továrna a průmyslová řešení Internetu věcí

Řešení a produkty

Vyvíjíme pokročilá řešení pro chytré továrny

Služby pro Průmysl 4.0

Pomůžeme vám s digitální transformací

Obory

O Foxconn 4Tech

Vytváříme a dodáváme řešení pro Průmysl 4.0

O Foxconn 4Tech


Foxconn 4Tech je iniciativa společnosti Foxconn, světového lídra v oblasti výroby elektroniky. Foxconn 4Tech se zaměřuje se na vývoj vlastních produktů a řešení v oblasti Internetu věcí pro průmysl a digitální továrny dle principů Průmyslu 4.0. Vizí je stát se předním, celosvětovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslovou automatizaci založenou na špičkových technologiích.

Portfolio kompetencí obsahuje průmyslové IoT, prediktivní datovou analýzu, umělou inteligenci, Business Intelligence, průmyslovou automatizaci, procesní inženýring, robotiku, strojové vidění, rozšířenou realitu, systémy MES a WMS, systémovou integraci a mnoho dalších.

Základní komponentou, vyvinutou společností Foxconn 4Tech, je vlastní průmyslová IoT platforma poskytující jednotné komunikační rozhraní pro spojení různých senzorů, zařízení a strojů s podnikovými aplikacemi. Pomocí IIoT zařízení mohou být některé stávající technologie připojeny stejně, jako mohou být vylepšeny na úroveň Průmyslu 4.0. Na vrcholu pomyslné pyramidy jsou pak pokročilé analytické nástroje jak v cloudu, tak blízko technologií, které zpracovávají jak aktuální, tak historická data, aby odhalily vzorce chování a mohly tak poskytnout předpověď o budoucím stavu.

Absolutním cílem je dodání zcela nových příležitostí pro zákazníky a pomoci jim tak dosáhnout vyšší efektivity v rychle se měnícím, datově řízeném prostředí. Specificky se staráme o malé a střední firmy, které si uvědomují, že by mohly jít cestou Průmyslu 4.0, ale potřebují na začátku pomoc.

Proč Foxconn 4Tech

  • Otevřená řešení, která rostou s vámi

  • Technologická nezávislost

  • Znalost strojírenství a ICT

  • Stabilní zázemí

  • Praxí prověřená řešení

  • Využití nejpokročilejších technologií