Foxconn 4Tech - Chytrá továrna a průmyslová řešení Internetu věcí

Řešení a produkty

Vyvíjíme pokročilá řešení pro chytré továrny

Služby pro Průmysl 4.0

Pomůžeme vám s digitální transformací

Obory

O Foxconn 4Tech

Vytváříme a dodáváme řešení pro Průmysl 4.0

  Foxconn 4Tech na 60. Mezinárodním strojírenském veletrhu 2018 v Brně

Foxconn 4Tech na 60. Mezinárodním strojírenském veletrhu 2018 v Brně

Společnost Foxconn 4Tech se v letošním roce účastní 60. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV), který se koná 1. – 5. října na brněnském výstavišti. Výstavní expozice Foxconn 4Tech bude pro návštěvníky veletrhu připravena v hale C, stánek 3.


  • Foxconn 4Tech v hale C, stánek 3
  • Umělá inteligence v konkrétních průmyslových aplikacích
  • Extrémně flexibilní systémy pro řízení a plánování výroby a chytrou logistiku
  • Průmyslová IoT platforma a praktická aplikace pro predikci spotřeby energií
  • Funkční řešení pokročilé průmyslové automatizace a praktické ukázky řešení pro Průmysl 4.0

Poptávka po inovacích v průmyslových a dalších oborech prudce roste. Řada výrobních firem dnes uvádí do praxe pokročilá řešení pro automatizaci, analýzu a predikci dat, chytrou logistiku a řadu dalších dílčích kroků, které vedou k vyšší efektivitě výroby, flexibilitě a optimalizaci nákladů.
Jako jednu z novinek představí Foxconn 4Tech na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu praktickou aplikaci strojového vidění na bázi umělé inteligence určenou pro optickou inspekci kvality výrobků nebo komponent. Pokročilé řešení umožňuje zavést dokladovatelné řízení kvality, snižuje nároky na lidskou obsluhu a přináší nové možnosti do strojového vidění ve výrobě.

Další novinkou pak bude vlastní průmyslová IoT platforma (IIoT) s funkční aplikací pro řízení, monitoring a predikci spotřeby energií a dalších parametrů prostředí. IIoT platforma slouží jako základ pro integraci díky schopnosti sběru a předzpracování libovolných dat z různých zdrojů.

„Účast na významných průmyslových veletrzích vnímáme jako důležitou platformu pro praktické předvedení našich znalostí, zkušeností, konkrétních řešení, produktů a služeb, které firmám pomáhají při transformaci do Průmyslu 4.0,“ říká Jiří Krátký, ředitel obchodu a marketingu ve Foxconn 4Tech. „Návštěvníci veletrhu budou mít možnost přímo vyzkoušet inovativní a nákladově efektivní řešení s využitím nejpokročilejších technologií, například umělé inteligence,“ dodává Krátký.

Součástí praktických ukázek bude i vlastní systém pro plánování a řízení výroby, určený pro standardní i extrémně flexibilní výrobu ve spojení s řešením chytré logistiky. Ucelené řešení průmyslové automatizace zahrnující i systém MES, WMS, strojového vidění a pokročilé robotiky bude pro návštěvníky veletrhu k dispozici v robotické cele reprezentující dlouholeté zkušenosti a znalosti společnosti Foxconn 4Tech s využitím nejpokročilejších technologií.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně patří k nejvýznamnějším evropským průmyslovým veletrhům. V loňském roce přivítal přes 80 tisíc návštěvníků a i v letošním roce lze očekávat velkou návštěvu s ohledem na trvale rostoucí zájem průmyslových firem o novinky a inovace.