Foxconn 4Tech - Chytrá továrna a průmyslová řešení Internetu věcí

Řešení a produkty

Vyvíjíme pokročilá řešení pro chytré továrny

Služby pro Průmysl 4.0

Pomůžeme vám s digitální transformací

Obory

O Foxconn 4Tech

Vytváříme a dodáváme řešení pro Průmysl 4.0

Foxconn 4Tech partnerem SAP NOW Week v Praze

Foxconn 4Tech partnerem SAP NOW Week v Praze

Společnost Foxconn 4Tech se stala partnerem letošního ročníku konference SAP NOW Week, která se koná v Praze od 17. do 21. září 2018.


Konference je zaměřena na byznys trendy digitální transformace, novinky a předávání zkušeností od předních českých i mezinárodních firem. Foxconn 4Tech představí ve spolupráci s Plaut Consulting CZ v rámci sekce Deep Dive Factory NOW dvě praktická řešení pro éru digitálního podnikání.  Prvním z nich je řešení pro monitoring, řízení a především predikci spotřeby energií ve výrobě, které Foxconn 4Tech vyvinul, které zahrnuje celý ekosystém včetně IoT zařízení, průmyslové IoT platformy a pokročilých datových analýz. Výhodou celého řešení je možnost propojení s firemními systémy typu ERP nebo systémy pro plánování a řízení výroby.

Ve stejné sekci pak také Foxconn 4Tech představí novinku, která právě vstupuje na trh v podobě strojového vidění s využitím umělé inteligence (AI). Řešení je zaměřeno především na optickou kontrolu kvality pro případy, kdy běžné strojové vidění není vhodné. Díky integrovanému a automatizovanému systému neuronových sítí s hlubokým učením ve spojení s běžně dostupnými kamerami umožňuje Foxconn 4Tech zrychlit výrobní procesy, eliminovat chyby lidské obsluhy, zvýšit efektivitu, optimalizovat náklady a především zavést systém prokazatelného dokladování kvality.

„Úspora nákladů, vyšší efektivita výroby a lepší využití lidských zdrojů, to jsou dnes jedny z hlavních očekávání nejen výrobních firem. Partnerství na konferenci SAP NOW Week nám umožňuje seznámit zákazníky s našimi zkušenostmi a uváděním pokročilých řešení v rámci trendu Průmysl 4.0 do života,“ říká Jiří Krátký, obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Foxconn 4Tech.

Více informací o konferenci SAP NOW Week a přihlášku naleznete v portálu akce.