Foxconn 4Tech - Chytrá továrna a průmyslová řešení Internetu věcí

Řešení a produkty

Vyvíjíme pokročilá řešení pro chytré továrny

Služby pro Průmysl 4.0

Pomůžeme vám s digitální transformací

Obory

O Foxconn 4Tech

Vytváříme a dodáváme řešení pro Průmysl 4.0

Tiskové centrum

Na těchto stránkách naleznete aktuální tiskové zprávy, archiv tiskových zpráv a novinek, fotografie z tisku a záznamy pro rozhlas a televizi. Pokud potřebujete více informací, můžete nás kontaktovat ještě dnes. Těšíme se na Vaše dotazy!

Stáhněte si aktuální logo společnosti a další prvky firemního grafického stylu.

Značka a logo společnosti Foxconn 4Tech je možné používat pouze v oficiální podobě, která je dostupná na těchto stránkách. Není dovoleno provádět jakékoliv modifikace nebo zásahy do značky nebo loga, ani měnit grafické a barevné ztvárnění. Pokud potřebujete pomoc se správným použitím našeho loga, rádi vám poradíme.Workshop Pokročilé řízení procesů již 8. února 2018

Složité výrobní procesy například v petrochemickém, potravinářském, automobilovém, kovohutním nebo stavebním průmyslu vyžadují neustálou pozornost a optimalizaci Dovolujeme si Vás pozvat na byznys snídani Foxconn 4Tech Meet_UP s profesionály na průmyslovou automatizaci a řízení složité výroby s využitím pokročilých technologií a průmyslového Internetu věcí.

Workshop Pokročilé řízení procesů již 8. února 2018

Odborné semináře Foxconn 4Tech - IIoT není totéž co Průmysl 4.0

Společnost Foxconn 4Tech odstartovala první sérii vlastních odborných seminářů a workshopů pro zákazníky a partnery řešící aktuálně problematiku IIoT. První vlaštovkou bylo setkání k oblasti praktického užití pokročilé datové analytiky s využitím umělé inteligence a reálné propojení světa průmyslového internetu věcí a oblasti řízení spotřeby energií.

Odborné semináře Foxconn 4Tech - IIoT není totéž co Průmysl 4.0

Jan Rezek marketingovým manažerem ve společnosti Foxconn 4Tech

Společnost Foxconn 4Tech oznámila významnou posilu. Na nově vzniklý post manažera marketingu v prosinci nastoupil Jan Rezek (38 let), který v oblasti marketingu pracuje 16 let.

Jan Rezek marketingovým manažerem
ve společnosti Foxconn 4Tech

Meet_UP: Poznejte sílu prediktivní analýzy dat

Startujeme letošní sérii byznys snídaní Foxconn 4Tech Meet_UP 2018 se zajímavými tématy z oblasti pokročilé datové analytiky a byznys a umělé inteligence, průmyslové automatizace, systémů pro řízení výroby, lokalizačních systémů nebo světa průmyslového IoT.

Meet_UP: Poznejte sílu prediktivní analýzy dat

Společnost Foxconn 4Tech se stala členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

Účast v obchodní komoře je důkazem ambicí Foxconn 4Tech stát se jedním z předních lídrů v oblasti řešení chytrých digitálních továren nejen na českém ale i zahraničním trhu. Díky této spolupráci se pro společnost otevírají nové možnosti nabízet řešení a služby významným německým firmám, které působí v rámci České republiky i v zahraničí.

Společnost Foxconn 4Tech se stala členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory.